Čas na serveru 09:51:46

Ferdinand Engelmüller
Stromy ve svahu

Id: 141403

Stromy ve svahu

  •  / Stromy ve svahu / Ferdinand Engelmüller

pastel/lepenka, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1917, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3470x

Vyvolávací cena:

23 500

Příhozy: 52