Čas na serveru 13:22:32

Ferdinand Engelmüller
U cesty

Id: 187404

U cesty

  •  / U cesty / Ferdinand Engelmüller

olejová skica/lepenka, rozměr malby 31 x 21 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora

zobrazeno: 1031x

Vyvolávací cena:

9 500