Čas na serveru 13:05:51

Ferdinand Engelmüller
U rybníka

Id: 315404

U rybníka

  •  / U rybníka / Ferdinand Engelmüller

olej/plátno, rozměr 46 x 52 cm, značeno vlevo dole, na obrazu krakeláž, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4197x

Vyvolávací cena:
4 800

48 488

Příhozy: 59