Čas na serveru 23:16:21

Ferdinand Engelmüller
Vodní mlýn

Id: 1661

Vodní mlýn

  •  / Vodní mlýn / Ferdinand Engelmüller

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 22,5 x 27,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole popis, paspartováno, zaskleno, původní rámování, původní stav

zobrazeno: 3618x

Vyvolávací cena:
6 000

25 000