Čas na serveru 04:45:37

Josef Jiří Kamenický
Interiér chrámu

Id: 191003

Interiér chrámu

  •  / Interiér chrámu / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená dekorativní adjustace

zobrazeno: 3810x

Vyvolávací cena: