Čas na serveru 14:40:35

Josef Jiří Kamenický
Interiér chrámu

Id: 191003

Interiér chrámu

  •  / Interiér chrámu / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 75 x 64 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozená dekorativní adjustace

zobrazeno: 4313x

Vyvolávací cena: