Čas na serveru 18:18:01

Ferdinand Kamba
Pražský motiv

Id: 182704

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Ferdinand Kamba

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1581x

Vyvolávací cena:

3 400