Čas na serveru 04:09:11

Ferdinand Kamba
Uhlíři v Libni

Id: 211201

Uhlíři v Libni

  •  / Uhlíři v Libni / Ferdinand Kamba

olej/plátno, rozměr 92 x 120 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2645x

Vyvolávací cena:

3 800