Čas na serveru 14:07:23

Ferdinand Kotvald
Kluziště

Id: 1036

Kluziště

  •  / Kluziště / Ferdinand Kotvald

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr malby 11 x 18 cm, signováno vlevo dole málo čitelně F. Kotvald, datováno, zaskleno, značně oloupaná rám, z pozůstalosti Josefa Kemra

zobrazeno: 2816x

Vyvolávací cena:
1 100