Čas na serveru 11:45:34

Ferdinand Kotvald
Krajina v červenci (Poděbrady)

Id: 453201

  •  / Krajina v červenci (Poděbrady) / Ferdinand Kotvald

tempera/překližka, rozměr 39 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 6324x

Vyvolávací cena:

3 600