Čas na serveru 05:26:49

Ferdinand Kotvald
Kytice

Id: 188601

Kytice

  •  / Kytice / Ferdinand Kotvald

olej/deska, rozměr cca 82 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený velmi dekorativní rám, zaskleno, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1657x

Vyvolávací cena:

20 000