Čas na serveru 21:20:22

Ferdinand Kotvald
Kytice

Id: 188601

Kytice

  •  / Kytice / Ferdinand Kotvald

olej/deska, rozměr cca 82 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený velmi dekorativní rám, zaskleno, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1610x

Vyvolávací cena:

20 000