Čas na serveru 14:49:02

Ferdinand Kotvald
Kytice ve váze

Id: 474701

Kytice ve váze

  •  / Kytice ve váze / Ferdinand Kotvald

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 29 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 467x

Vyvolávací cena:

7 000