Čas na serveru 11:45:39

Ferdinand Kotvald
Kytice z Poděbrad

Id: 38801

Kytice z Poděbrad

  •  / Kytice z Poděbrad / Ferdinand Kotvald

olej/tempera/plátno/karton, rozměr 34 x 26, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2129x

Vyvolávací cena:
1 200

24 000