Čas na serveru 05:48:33

Ferdinand Kotvald
Na Perštýně

Id: 432901

Na Perštýně

  •  / Na Perštýně / Ferdinand Kotvald

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 617x

Vyvolávací cena:

11 500