Čas na serveru 07:14:42

Ferdinand Kotvald
Na Perštýně

Id: 432901

Na Perštýně

  •  / Na Perštýně / Ferdinand Kotvald

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 589x

Vyvolávací cena:

11 500