Čas na serveru 01:33:49

Ferdinand Kotvald
Stavba obchodního domu

Id: 122101

Stavba obchodního domu

  •  / Stavba obchodního domu / Ferdinand Kotvald

olej/plátno, rozměr 108 x 81 cm, signováno a popsáno vlevo dole, moderně olištováno, na obrazu lokálně oděrky

zobrazeno: 4522x

Vyvolávací cena:

31 000