Čas na serveru 01:07:54

Ferdinand Kotvald
Teplice - kamenné lázně

Id: 406601

Teplice - kamenné lázně

  •  / Teplice - kamenné lázně / Ferdinand Kotvald

kombinovaná technika, tempera/olej/karton, rozměr 27 x 46 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2091x

Vyvolávací cena:

19 000