Čas na serveru 00:36:01

Ferdinand Kotvald
Ulice v Karlových Varech

Id: 452503

Ulice v Karlových Varech

  •  / Ulice v Karlových Varech / Ferdinand Kotvald

olej/tempera/překližka, rozměr ve výřezu 24,5 x 33,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 188x

Vyvolávací cena:

4 300