Čas na serveru 10:09:18

Ferdinand Kotvald
V parku

Id: 345302

V parku

  •  / V parku / Ferdinand Kotvald

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1023x

Vyvolávací cena:

33 000