Čas na serveru 09:00:58

Ferdinand Kotvald
Vesnice pod sněhem

Id: 230404

Vesnice pod sněhem

  •  / Vesnice pod sněhem / Ferdinand Kotvald

olej/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2104x

Vyvolávací cena:

10 500