Čas na serveru 03:41:41

Ferdinand Kotvald
Zimní ulice

Id: 442101

Zimní ulice

  •  / Zimní ulice / Ferdinand Kotvald

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 421x

Vyvolávací cena: