Čas na serveru 22:07:23

Ferdinand Lepie
Alpská bystřina

Id: 253601

Alpská bystřina

  •  / Alpská bystřina / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 97 x 121 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, původní štítek na rámu

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena:

135 000

Příhozy: 94