Čas na serveru 01:34:08

Ferdinand Lepie
Alpské jezero

Id: 333605

Alpské jezero

  •  / Alpské jezero / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 72 x 100 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, rentoillováno, otluky na rámu

zobrazeno: 5819x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 81