Čas na serveru 01:36:03

Ferdinand Lepie
Letní krajina se stromem

Id: 288703

Letní krajina se stromem

  •  / Letní krajina se stromem / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 11405x

Vyvolávací cena:
9 500

61 000

Příhozy: 49