Čas na serveru 11:43:11

Ferdinand Lepie
Mostecká věž

Id: 320301

Mostecká věž

  •  / Mostecká věž / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 37 x 29 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 7962x

Vyvolávací cena:
6 000

74 000

Příhozy: 71