Čas na serveru 07:29:06

Ferdinand Lepie
Odcházející bouře

Id: 14106

Odcházející bouře

  •  / Odcházející bouře / Ferdinand Lepie

nesignováno, olej/plátno, rozměr 65,5 x 81 cm, štítek na zadní straně, drobně poškozená malba, volné plátno, zcela zničený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2127x

Vyvolávací cena:
12 000

42 000