Čas na serveru 21:08:01

Ferdinand Lepie
Plešné jezero

Id: 51901

Plešné jezero

  •  / Plešné jezero / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 73,5 x 100 cm, signováno vpravo dole G. Fels, datováno 873, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 2566x

Vyvolávací cena:
25 000

27 000