Čas na serveru 18:01:24

Ferdinand Lepie
U studny

Id: 1503501

U studny

  •  / U studny / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 46,5 x 58,5 cm, značeno vpravo dole F. Lepie, v minulosti odborně restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno stylovým rámem

zobrazeno: 2219x

Vyvolávací cena:
18 000

22 000