Čas na serveru 06:23:29

Ferdinand Lepie
V podloubí

Id: 262503

V podloubí

  •  / V podloubí / Ferdinand Lepie

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 36,5 x 26,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 8512x

Vyvolávací cena:

9 100