Čas na serveru 22:49:47

Ferdinand Lepie
Zámek Glam

Id: 14406

Zámek Glam

  •  / Zámek Glam / Ferdinand Lepie

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, lehce protlačené plátno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2057x

Vyvolávací cena:
14 000

14 500