Čas na serveru 05:32:44

Ferdinand Prokop
Léto na vsi

Id: 110208

Léto na vsi

  •  / Léto na vsi / Ferdinand Prokop

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 27 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav, vzácně se vyskytující "Mařákovec", konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1556x

Vyvolávací cena:

14 500