Čas na serveru 00:51:28

Ferdinand Prokop
Podzim na řece

Id: 371903

Podzim na řece

  •  / Podzim na řece / Ferdinand Prokop

olej/karton, rozměr 31,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potrvzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1149x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 63