Čas na serveru 19:08:13

Ferdinand Prokop
Rozbořená chalupa

Id: 204002

Rozbořená chalupa

  •  / Rozbořená chalupa / Ferdinand Prokop

olej/plátno/lepenka, rozměr 24 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 1899, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1523x

Vyvolávací cena:

7 000