Čas na serveru 13:42:50

Ferdinand Vlk
V kavárně

Id: 180005

V kavárně

  •  / V kavárně / Ferdinand Vlk
  •  / V kavárně / Ferdinand Vlk
  •  / V kavárně / Ferdinand Vlk

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně vypadaná malba

zobrazeno: 597x

Vyvolávací cena:

1 900