Čas na serveru 13:23:50

Ferdiš Duša
Horská krajina s viaduktem

Id: 296201

Horská krajina s viaduktem

  •  / Horská krajina s viaduktem / Ferdiš Duša

olej/plátno, rozměr 76 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 9088x

Vyvolávací cena:
11 000

83 000

Příhozy: 82