Čas na serveru 15:48:52

Ferenc Innocent
Dostaveníčko

Id: 157845

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko / Ferenc Innocent

olej/plátno, rozměr 101 x 100 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v minulosti pravděpodobně restaurován

zobrazeno: 1211x

Vyvolávací cena:

19 000