Čas na serveru 01:11:23

Fernand Vácha
Balet z opery Faust

Id: 262201

Balet z opery Faust

  •  / Balet z opery Faust / Fernand Vácha

pastel/papír, rozměr viditelný 71 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 13365x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 51