Čas na serveru 07:45:28

Fernand Vácha
Balet z opery Faust

Id: 262201

Balet z opery Faust

  •  / Balet z opery Faust / Fernand Vácha

pastel/papír, rozměr viditelný 71 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po

zobrazeno: 1673x

Vyvolávací cena:

20 000

2020,09-1,01,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu