Čas na serveru 20:05:27

Fernand Vácha
V harému

Id: 276801

V harému

  •  / V harému / Fernand Vácha
  •  / V harému / Fernand Vácha
  •  / V harému / Fernand Vácha

olej/plátno, rozměr 166 x 96 cm, rozměr včetně rámu 188 x 119 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

zobrazeno: 2015x

Vyvolávací cena:
12 000

120 000

2020,12-1,07,22,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu