Čas na serveru 00:23:49

Fjodor Ivanovič Melnikov
Chalupa

Id: 43004

Chalupa

  •  / Chalupa / Fjodor Ivanovič  Melnikov

olej/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno rámováno

zobrazeno: 1493x

Vyvolávací cena:
800

900