Čas na serveru 07:53:35

Fjodor Ivanovič Melnikov
Na rozkvetlých loukách

Id: 182002

Na rozkvetlých loukách

  •  / Na rozkvetlých loukách / Fjodor Ivanovič  Melnikov

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1757x

Vyvolávací cena:

3 400