Čas na serveru 11:21:01

Franz Lefler
Akvarely v zrcadle

Id: 1899

Akvarely v zrcadle

  •  / Akvarely v zrcadle / Franz Lefler

dvakrát akvarel/papír, rozměr jednotlivých akvarelů 40,5 x 23 cm, signováno, dvoukřídlý zrcadlový rám, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2424x

Vyvolávací cena:

3 700