Čas na serveru 05:40:52

Franz Lefler
Akvarely v zrcadle

Id: 1899

Akvarely v zrcadle

  •  / Akvarely v zrcadle / Franz Lefler

dvakrát akvarel/papír, rozměr jednotlivých akvarelů 40,5 x 23 cm, signováno, dvoukřídlý zrcadlový rám, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1676x

Vyvolávací cena:

3 700