Čas na serveru 12:42:09

Francois Joseph Girot
Na stopě

Id: 141705

Na stopě

  •  / Na stopě / Francois Joseph Girot

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 27 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 477x

Vyvolávací cena:

3 900