Čas na serveru 05:52:24

Francois Millet jun.
Vesnický motiv

Id: 110702

Vesnický motiv

  •  / Vesnický motiv / Francois Millet jun.

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 14780x

Vyvolávací cena:

26 000