Zátiší
Id: 225111
olej/plátno, rozměr 36 x 48 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 3364x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč