Čas na serveru 06:30:30

Franta Volf
Mladí rybáři

Id: 12503

Mladí rybáři

  •  / Mladí rybáři / Franta Volf

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno,

zobrazeno: 1720x

Vyvolávací cena:

1 700