Čas na serveru 07:10:16

Franta Volf
Na vršku

Id: 143146

Na vršku

  •  / Na vršku / Franta Volf
  •  / Na vršku / Franta Volf
  •  / Na vršku / Franta Volf
  •  / Na vršku / Franta Volf

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 645x

Vyvolávací cena:

1 900