Čas na serveru 05:56:53

Franta Volf
Ovocné zátiší

Id: 145426

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / Franta Volf

olej/karton, rozměr 8 x 28 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 506x

Vyvolávací cena:
500

500

5.9.2018, 22:04:00

2.9.2018 21:54 500 Kč