Čas na serveru 07:14:32

Franta Volf
Silnice v krajině

Id: 254733

Silnice v krajině

  •  / Silnice v krajině / Franta Volf

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 818x

Vyvolávací cena:

1 200