Čas na serveru 01:33:01

Franta Volf
Silnice v krajině

Id: 254733

Silnice v krajině

  •  / Silnice v krajině / Franta Volf

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 58x

Vyvolávací cena:

1 100

2020,07-1,20,19,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu