Čas na serveru 16:41:29

Franta Volf
Vesnička

Id: 143145

Vesnička

  •  / Vesnička / Franta Volf
  •  / Vesnička / Franta Volf
  •  / Vesnička / Franta Volf

olej/plátno, rozměr 81 x 66 cm, signováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:

5 100