Čas na serveru 09:18:51

František Havelka
Náměstí v Telči

Id: 193201

Náměstí v Telči

  •  / Náměstí v Telči / František Havelka

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, zašpiněno pod sklem

zobrazeno: 640x

Vyvolávací cena:
500

1 600