Čas na serveru 08:02:48

František Adamec
Krojovaný chlapec

Id: 211509

Krojovaný chlapec

  •  / Krojovaný chlapec / František Adamec

olej/karton, rozměr cca 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, karton mírně prohnutý,po

zobrazeno: 927x

Vyvolávací cena:
800

2 800