Čas na serveru 14:29:56

František Antonín Jelínek
Dívka s perlami

Id: 261001

Dívka s perlami

  •  / Dívka s perlami / František Antonín Jelínek

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozený rám, v malbě protlačenina, stav viz foto

zobrazeno: 2666x

Vyvolávací cena:

23 000